Ödemeler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

admin

Administrator
Yetkili üye
Eyl 8, 2018
17
0
1
#1
Oyunda satın alma işlemim gerçekleşmiyor. Neden?

Önceden bir uygulama içi satın alma işlemi gerçekleştirdiyseniz ve mağazadaki gerekli tüm adımları
uyguladıysanız, bunun nedenleri şunlar olabilir:

1. İnternet bağlantısı. Satın alma yapmak için internet bağlantısının sağlam olması gerekmektedir.
Wi-Fi veya en az 3G / 4G kullanmanızı öneririz.
2. Geçici mağaza problemleri. Tüm uygulama içi satın alımlar, oyunu indirdiğiniz mağaza tarafından işlenir.
Mağaza şu anda aşırı yüklenmiş olabilir ve bu durumda satın alma işleminizi gerçekleştiremez. Lütfen, bir kez daha deneyin.
3. Entegre mağaza uygulamasında bir sorun olabilir ve genellikle cihazınızı yeniden başlatınca sorun çözülür.

Eğer Narcos: Kartel Savaşları veya diğer uygulamalarda herhangi bir satın alma işlemi yapmamışsanız, bunun nedenleri şunlar olabilir:

1. Yanlış ödeme detayları. Sadece bir kez daha bilgileri kontrol edin ya da girin!
2. Kullanmak istediğiniz ödeme yönteminin mağaza tarafından desteklenmesi mümkün değildir. Sizin için hangi ödeme yöntemlerinin
bulunduğunu öğrenmek için lütfen Google veya Apple tarafından sağlanan iletişim bilgilerine danışın.

Bunların hiçbiri yardımcı olmadıysa ve hala bir satın alma işlemi yapamıyorsanız, lütfen size yardımcı olabilmemiz için Destek Ekibimizle iletişime geçin!
Bize e-posta gönderdiğinizde durumu ayrıntılı olarak açıklamayı ve bize kullanıcı kimliğinizi göndermeyi unutmayın.


Oyunda yanlışlıkla satın alımları nasıl önleyebilirim?

Narcos: Kartel Savaşları ücretsiz bir oyundur, ancak oyuncularımız bazı ürünleri satın alabilirler. Yanlışlıkla satın alınmayı önlemek için aşağıdaki ayarları yapın:

iOS

1. cihaza gidin Ayarlar -> Genel -> Kısıtlamalar.

2. Kısıtlamaları Etkinleştir üzerine dokunun.

3. Bir kısıtlama şifresini ayarlayın ve hatırlayın, ardından tekrar girin. Cihazınızın engellemesini kaldırmak için kullanmakta olduğunuz şifreden farklı bir şifre oluşturmanız önemle tavsiye edilir.

4. Kısıtlamayı Etkinleştir parametresini seçtikten sonra, cihazınızda kısıtlamaları etkinleştirdiğiniz uygulamaların bir listesini görürsünüz. Satın alımları kısıtlamak için In-App Alımları parametresini seçin.

Oyunda alımları kısıtlamak istemezseniz, uygulamalarda alışveriş yapmadan önce her seferinde girmeniz gereken bir şifre belirleyebilirsiniz. Bir şifre belirlemek için Seçenekler -> App Store, iTunes Store -> Şifre Ayarları bölümüne gidin.

Android

1. Google Play'i açın

2. Menü işaretine dokunun ve Ayarlar'ı seçin.

3. Satın alımlar için kimlik doğrulaması iste üzerine dokunun

4. Kimlik doğrulama seçeneklerinden birini seçin:

- Bu cihazda Google Play üzerinden yapılan tüm satın alma işlemlerinde (uygulama içi satın alımlar dahil olmak üzere Google Play'de her satın aldığınızda kimlik doğrulaması gerekecektir);

- Her 30 dakikada. Sistem, her 30 dakikada bir Google Play'den alışveriş yapmak için şifre ister. Dikkat: şifrenizi girdikten sonra, önümüzdeki 30 dakika içinde bir satın alma işlemi için şifre gerekmeyecektir.


5. Ekranda gördüğünüz talimatları takip edin,
Ebeveyn Denetimleri
18 yaşın altındaysanız ve uygulama içi satın alımlar için ebeveyn kontrolleri ayarlanmışsa, ebeveyninizin izni olmadan bir satın alma işlemi gerçekleştiremezsiniz!


Hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?

Bir satın alma işlemi yapmaya çalıştığınızda tüm mevcut ödeme seçenekleri görünmelidir. Mağaza tarafından sağlanan yöntemlerden birini kullanmanız gerekir.Hesabım geliştiriciler tarafından engellenebilir mi?

Çoğu durumda hesabınıza erişebilmeniz için mümkün olan her şeyi yapmaya çalışırız.

Ancak, bir oyuncunun oyunda avantaj elde etmek veya geri ödeme yapmak için yasadışı yöntemler kullandığını fark edersek, bu tür hesaplar her bir özel durumda, daha fazla soruşturma yapmak ve çözüm bulmak için otomatik olarak engellenebilir